• Bezpłatna dostawa przy zakupie za min. 500 PLN netto

HC-CARGO - Jakość kluczem do sukcesu

dwdwd

 

Co gwarantuje wysoką jakość produktów HC-Cargo? Nasz Dział kontroli jakości przeprowadza drobiazgowe próby - przed dopuszczeniem i wprowadzeniem do sprzedaży każda część jest testowana przez naszych inżynierów pod kątem współdziałania, ścisłego dopasowania i prostoty montażu. Wewnętrzne procedury testów zapewniają odpowiednią jakość.

Procesy realizacji zamówień i zarządzania w HC-Cargo są zgodne z wymogami normy ISO9001.

Wybitna jakość @ HC-CARGO

Produkty HC-CARGO oznaczone symbolem 5* obejmują rozruszniki, alternatory, części do nich oraz sprężarki klimatyzacji. Wspólne dla wszystkich artykułów HC-CARGO 5* jest to, że pochodzą od producentów OEM, tj. wytwórców oryginalnego wyposażenia. Jest to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności.

Dzięki temu HC-CARGO oferuje pełną gamę części elektrycznych do pojazdów. Oto w jednym miejscu odnajdzie się zarówno klient stawiający na bardziej ekonomiczne rozwiązania, jak i poszukujący wysokiej jakości.

Wspomniane alternatywne produkty wysokiej jakości zostały oznaczone symbolem 5* zarówno w katalogach drukowanych, jak i w naszym sklepie internetowym, gdzie zawsze znajdziesz najbardziej aktualną ofertę.

Brak symbolu 5* wskazuje na produkty typowe dla rynku wtórnego, tj. jakości, którą znasz już  z HC-CARGO; są one dopuszczone do sprzedaży dopiero za aprobatą naszych doświadczonych inżynierów jakości.

HC-CARGO - pomagamy w dokonaniu właściwego wyboru produktu.

Pełna oferta jest dostępna w naszym sklepie internetowym.
 

Because Quality is Key to us

Prezentacja konsekwentnej polityki jakości w HC-CARGO. Aby nasi klienci mogli liczyć na najlepszą jakość, zawsze testujemy nasze produkty przed dopuszczeniem ich do sprzedaży.

 

Sprawdzeni dostawcy

Nie jest łatwo dołączyć do grupy dostawców HC-CARGO. Potencjalnych partnerów na polu zaopatrzenia obowiązuje długa lista wymogów do spełnienia. Muszą oni dowieść stosowania odpowiednich procesów produkcyjnych, a przede wszystkim budzić zaufanie naszych doświadczonych inżynierów i managerów ds. jakości - to oni odwiedzają zakłady dostawców, aby przeprowadzić dokładne kontrole. Proces ten ma charakter ciągły i trwa przez cały okres współpracy.

Od dostawców oczekujemy też realizowania poświadczonych procesów zarządzania – zgodnych z wymogami norm ISO9001 lub IAFT16969.

 

Mniej zanieczyszczeń – z myślą o środowisku

Nasz wykwalifikowany zespół inżynierów dba o to, aby wszystkie wykonywane czynności były możliwie niezawodne i zrównoważone. Obok certyfikatu ISO9001:2000 otrzymaliśmy także świadectwo ISO14001, które dowodzi systemową ochronę środowiska.

Co więcej, nieustannie staramy się jak najsprawniej zarządzać energią w naszych zakładach. Stała praca naszego działu zarządzania obiektami, nie pozwala nam ani na chwilę spocząć na laurach – nieustannie staramy się wdrażać coraz lepsze rozwiązania.

Dlaczego warto regenerować podzespoły?

Naprawa podzespołów jest często po prostu tańsza i szybsza dla klienta. W efekcie zastąpienia części uszkodzonych lub zużytych częściami HC-Cargo klient może nadal korzystać z podzespołu najwyższej jakości. Naprawa jest bardziej opłacalna zwłaszcza w przypadku rzadko spotykanych podzespołów oryginalnych.

Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że naprawa jest mniejszym obciążeniem dla środowiska. Przedłużenie okresu eksploatacji podzespołu oznacza zaoszczędzenie surowców; koszty produkcji, m.in. zużycia energii czy logistyczne, zostają obniżone, dzięki czemu i wpływ na środowisko jest ograniczony. Za sprawą sumiennej pracy w zakresie regeneracji nasze zakłady uzyskały certyfikat IAFT16969.

 

HC-CARGO z bliska

HC-CARGO Polska