• Bezpłatna dostawa przy zakupie za min. 500 PLN netto

Twój ekspert w dziedzinie części zamiennych od 1963 roku

 

Ludzie i wiedza

Nasza wizja zakłada tworzenie wartości na każdym poziomie.

Dzięki skoncentrowaniu na przyszłości i kliencie budujemy solidne relacje i wspieramy naszych partnerów w udanym prowadzeniu działalności gospodarczej. Trwałe kontakty handlowe pozwalają nam utrzymywać pozycję wiodącego dostawcy części i podzespołów elektrycznych do pojazdów w Europie.

Możemy się pochwalić efektywnymi i wykwalifikowanymi pracownikami, którzy przejmują odpowiedzialność i z zaangażowaniem wykorzystują swoje umiejętności, aby zapewnić naszym partnerom możliwie jak najlepszą obsługę. Z przyjemnością wesprzemy Was doświadczeniem i wiedzą w codziennej pracy.

Kilkadziesiąt lat obecności na rynku przyniosły nam:

  • dogłębne poznanie specyfiki branży
  • doświadczenie w obsłudze innowacyjnych produktów.

Dysponujemy znakomitą siecią kontaktów wśród producentów części zamiennych na rynek wtórny, w związku z czym możecie bez obaw oczekiwać od nas spełnienia najwyższych standardów obowiązujących w branży oraz obsługi na wysokim poziomie.

Biorąc to wszystko pod uwagę, nasza znajomość rzeczy pozwala zaproponować rozwiązania idealnie skrojone do Waszych potrzeb – zarówno teraz, jak i w przyszłości.

W HC-CARGO zawsze jesteście mile widziani.

Nasza historia

W 1963 roku Duńczyk Holger Christiansen (1927–2000) zapoczątkował historię sukcesu HC-CARGO. Spółka niezmiennie – od początku swojej działalności – ma siedzibę w duńskim mieście Esbjerg.

HC-CARGO wychodzi naprzeciw przemianom rynku i postępowi technologicznemu - z nastawieniem na rozwój i oczekiwania klienta. Takie podejście stanowi siłę napędową naszych pracowników. Od ponad pół wieku klienci doceniają nie tylko wysoką jakość produktów HC-CARGO, ale także znakomitą obsługę i partnerskie relacje, na których mogą polegać.

Rozruszniki, alternatory, sprężarki klimatyzacji oraz elektryczne części zamienne i akcesoria pod marką HC-CARGO cieszą się obecnie ugruntowaną pozycją na niezależnym rynku samochodowych części zamiennych.

W roku 2008 Holger Christiansen A/S został przejęty przez koncern Robert Bosch. Odtąd marka HC-CARGO istnieje w ramach Grupy Bosch.
 

Eksperci HC-CARGO

Manager logistyki

"Moim zdaniem doskonała logistyka stanowi nieodłączny element działania w przemyśle motoryzacyjnym. Jako Manager logistyki projektuję skuteczny łańcuch dostaw, aby zapewnić ich niezawodność. Możesz zatem polegać zarówno na naszej głębokiej wiedzy, jak i nowoczesnym systemie magazynowym."

Manager produktu

"Katalog, który trzymam w dłoni, obejmuje jedynie niewielką część oferty HC-Cargo. W sumie w sprzedaży znajduje się ponad 30.000 numerów katalogowych. Na co dzień zajmuję się wzbogacaniem naszej oferty o nowe pozycje, by móc Państwu zaproponować odpowiedni produkt w odpowiednim czasie!"

Kierownik magazynu

"Jestem kierownikiem magazynu centralnego w Esbjerg w Danii. Dbam o to, aby właściwe produkty trafiły do Państwa w odpowiednim czasie. Aby zapewnić szybką i skuteczną dostawę, w naszych magazynach znajduje się pełna gama naszych produktów. Zamówienia złożone do godziny 13:00 CET w dzień roboczy są realizowane w tym samym dniu, a na terenie Europy – następnego dnia."

Kierownik zakupów

"Zostać dostawcą HC-Cargo nie jest bynajmniej proste. W pierwszej kolejności należy spełnić długą listę warunków wstępnych oraz posiadać certyfikat DIN EN ISO 9001. Co równie ważne, należy przekonać także mnie. Wraz z przedstawicielami naszego Działu jakości odwiedzamy dostawców i sprawdzamy ich wszechstronnie, zanim będą mogli dostarczyć pierwsze produkty."

HC-CARGO z bliska

HC-CARGO Polska